Тех.підтримка  facebook telegram viber

багатоканальний +38 067 432-32-67 

Особистий кабінет

Компанія «Радіонет» заснована в 2004 році, займається наданням послуг доступу до мережі Інтернет, організацією каналів передачі даних. Мережа компанії охоплює м. Вінниця та більшу частину Вінницької області.

Наша мережа забезпечить Вам можливість передавати данні з високим рівнем захисту інформації і якістю зв'язку, а також дозволить організовувати відеоконференції з попередньо заданою необхідної пропускною спроможністю каналу. Крім цього, ми комплексно розглядаємо питання подачі інформації нашим користувачам, одночасно вирішуючи завдання надання швидкісного і недорогого доступу до мережі Інтернет.

Ідеологія запропонованої нашої майбутньої спільної роботи полягає в тому, що ми не просто пропонуємо набір готових варіантів рішень, а й узгоджуємо вибір і реалізацію таких рішень з цілями і завданнями в структурах Вашої компанії. А це не можливо без визначення наших позицій як партнерських.

Рішення «Радіонет» дозволяють з максимальною продуктивністю, в незначний термін і при оптимальних фінансових витратах вирішити завдання, які постають перед будь-яким рівнем технологічної та функціональної структури Вашої компанії з можливістю розвитку відповідно до виникаючими новими технологіями.

Нас характеризує:

Максимальна продуктивність - найвищий стандарт обладнання фірми Alcatel і Cisco Systems, що забезпечує надання послуг промислового рівня на базі технології IP, Frame Relay і ATM.

Короткі терміни - високий рівень кваліфікації фахівців і організації проектувальної і сервісної служб нашої компанії.

Оптимальність фінансових витрат - «Радіонет» повністю бере на себе взаємодії з іншими операторами. Додатково до цього - технологічна гнучкість схем підключення.

Ці пріоритети в запропонованій нами програмі партнерства з Вами ґрунтуються на реальних технічних, сервісних та програмно-апаратних можливостях «Радіонет» і, безумовно, на тому факті, що стандартом роботи нашої компанії гарантовано високу якість обслуговування, швидкі лінії і надійний зв'язок, як на рівні магістралі, так і на рівні «останньої милі», при використанні дротових і бездротових технологій.

Ми вже сьогодні можемо надати реальний моніторинг на топології мережі «Радіонет» до рівня термінального пристрою користувача, який створює реальні можливості побудови цієї опції в програмно-технічні засоби реалізації приватних корпоративних мереж.

 

Форма замовлення

Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле Хибне поле
Обов'язкове поле

  

Група компаній "Радіонет" ©
Інтернет та телебачення у Вінниці.
Розробка сайту «Webhit»
Дизайн-макет «IMA SII-biz»