Тех.підтримка  facebook telegram viber

багатоканальний +38 067 432-32-67 

Особистий кабінет

Допоможемо Вам з придбанням та налагодженням мережевого обладнання. Надамо кваліфіковану допомогу наших спеціалістів з 15-річним досвідом роботи. Допоможемо Вам вирішити всі питання пов’язані з функціонуванням вашої мережі. Надамо Вам кваліфікований супровід.

ГК Радіонет володіє однією з найбільш розгалужених мереж цифрових КАНАЛІВ передачі данних у Вінницькій області. Також має точки обміну данними з майже всіма магістральними операторами наявними в області. Загальна пропускна здатність зовнішніх каналів становить 40ГБ/с. При потребі Вам надамо доступ до мережі інтернет операторського класу майже в будь-якому куточку  Вінницької області.

Якщо у Вас виникла необхідність створення WiFi-зони, для безперервного доступу працівників до мережі - ми допоможемо Вам. Проведемо проектування, монтаж та налагодження Вашої WiFi-зони, розробимо частотний план. Допоможемо Вам придбати та налагодити необхідне обладнання. Ви отримаєте кваліфіковану консультацію від спеціалістів з 15-річним досвідом роботи. Також забезпечимо Вас якісним технічним обслуговуванням та кваліфікованною підтримкою.

Якщо у Вас виникла необхідність встановити систему ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ, то наші спеціалісти допоможуть Вам у вирішенні цього питання. Проведемо проектування, монтаж та налагодження системи ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ будь-якої складності. Надамо Вам можливість віддаленого доступу до перегляду та контролю системи. Допоможемо Вам придбати та налагодити необхідне обладнання. Ви отримаєте кваліфіковану консультацію. Забезпечио Вас якісним технічним обслуговуванням та підтримкою наших спеціалістів з 15-річним досвідом роботи.

Якщо у Вас виникла необхідність ОБ’ЄДНАТИ офіси, які знаходяться в різних населених пунктах нашої області , чи в різних частинах одного населенного пункту — то ми допоможемо Вам. Проведемо проектування, монтаж та налагодження Вашої КОРПОРАТИВНОЇ мережі. Допоможемо Вам ПРИДБАТИ та НАЛАГОДИТИ необхідне ОБЛАДНАННЯ. Ви отримаєте кваліфіковану консультацію від спеціалістів з 15-річним досвідом роботи. Також забезпечимо Вас якісним технічним обслуговуванням та кваліфікованною підтримкою.

ГК Радіонет має найрозгалуженішу мережу доступу до Інтернет у Вінницькій області.Також має точки обміну данними з майже всіма магістральними операторами наявними в області. Це дозволяє надавати в доступ до мережі Інтернет для будь-яких потреб. Ми можемо надати Вам та Вашій компанії доступ до мережі Інтернет майже в будь-якому куточку Вінницької області.

При необхідності, допоможимо Вам з створенням корпоративного сайту, порталу чи візитки для Вашого підприємства. Надамо кваліфіковану допомогу наших спеціалістів з 5-річним досвідом роботи. Допоможемо Вам вирішити всі питання повязанні з розробкою та дизайном сайту. Надамо Вам кваліфікований супровід.

ГК Радіонет володіє однією з найбільш розгалужених мереж цифрових КАНАЛІВ передачі данних в Вінницькій області. Також має точки обміну данними з майже всіма магістральними операторами наявними в області. Це дозволяє надавати в оренду канали звязку для будь-яких потреб, та організовувати взаємодію на канальному рівні навіть між декількома магістральними операторами.

Допоможемо Вам ПРИДБАТИ та НАЛАГОДИТИ необхідне ОБЛАДНАННЯ. Ви отримаєте кваліфіковану консультацію від спеціалістів з 15-річним досвідом роботи. Також забезпечимо Вас якісним технічним обслуговуванням та кваліфікованною підтримкою.

 

Група компаній «Радіонет»

З питань підключення:

+38 (067) 432-32-67

+38 (0432) 696-44-4

Україна м. Вінниця, вул. Симона Петлюри, 19

Проглянути на карті

Форма замовлення

Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле Хибне поле
Обов'язкове поле

Також Ви можете надіслати нам дані про своє місцерозташування для більш швидкого розгляду заявки та вирішення питання підключення. 

  

Група компаній "Радіонет" ©
Інтернет та телебачення у Вінниці.
Розробка сайту «Webhit»
Дизайн-макет «IMA SII-biz»