Тех.підтримка  facebook telegram viber

багатоканальний +38 067 432-32-67 

Особистий кабінет

Нещодавно густий ліс антен на дахах багатоповерхівок змінили кабелі з сотнями імпортних каналів, а там де не дотяглися оператори - супутникові тарілки. Тепер очікується новий перехід - в епоху цифрового TV. Це пояснюється не тільки плюсами технології, а й фактором, який спочатку може здаватися неочевидним - у випадку з ОТТ вже не телебачення управляє глядачем, як тривало століття, а глядач - телебаченням.
 
Але почнемо з технології. ОТТ - це цифрова передача даних, в нашому випадку - відеоданих. Важливо, що ця технологія відрізняється від інтернет-телебачення. Останнє - це ефірне on-line TV, поширюється по мережі інтернет, що вимагає наявності цієї мережі. При цьому відкривається вільний доступ до переданому контенту, причому з будь-якої точки, де можна підключитися.
 
ОТТ не транслюється через інтернет, для його передачі лише використовується інтернет-протокол передачі даних, технологія залежить не від світової мережі, а від провайдера, що надає послугу. ОТТ може передаватися по закритих мереж, підтримку яких здійснює телекомунікаційна компанія.
 
Це найсучасніший і оптимальний варіант з точки зору «якість + можливості». У будинок приходить по тому ж кабелю, що і інтернет, потенційно може постачати необмежену кількість каналів, завжди висока якість картинки, великий вибір додаткових послуг (ОТТ містить певний набір функцій і доступний тільки передплатникам послуги).
 
Якщо узагальнити і дещо спростити, то ОТТ - це одночасно широкосмуговий доступ і цифрове телебачення, зі зворотним зв'язком в реальному часі і можливістю виходу в інтернет для абонента. Завдяки наявності зворотного зв'язку це ТБ і називають інтерактивним.
  
Інтерактивність з користувальницької точки зору і відрізняє ОТТ від кабельного, супутникового, аналогового і інших видів телебачення ОТТ. Тобто в режимі реального часу, без звернення до оператора, можна управляти послугою і сервісами всередині неї, також можна брати участь в голосуваннях і опитуваннях, включати караоке і навіть транслювати повідомлення в соцмережі або користуватися відеотелефоном.
 
Плюсом є наявність докладної телепрограми і супровідної інформації до кожної телепередачі або фільму. Практичну перевагу ще й у тому, що не потрібні антени і навіть необов'язково мати телевізор. ОТТ можна дивитися на будь-якому гаджеті з екраном.

 

Форма замовлення

Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле Хибне поле
Обов'язкове поле

  

Група компаній "Радіонет" ©
Інтернет та телебачення у Вінниці.
Розробка сайту «Webhit»
Дизайн-макет «IMA SII-biz»