Тех.підтримка  facebook telegram viber

багатоканальний +38 067 432-32-67 

Особистий кабінет

На сьогоднішній день наявністю доступу до інтернету нікого не здивуєш. Інтернет у  містах є практично у кожного на стаціонарному комп’ютері або ноутбуці, в телефоні та планшеті. А от в сільській місцевості донедавна з швидкісним доступом до інтернету спостерігались суттєві проблеми.

Існують різні способи підключення до інтернету, і в даній статті ми розглянемо найбільш популярні з них, які дозволяють підключити інтернет.

За технологією  Ethernet. Зазвичай такий тип підключення використовуеться в багатоквартирних будинках.В технічному приміщенні створюється вузол коммутації ГК "Радіонет" до якого підводится оптичний канал,  В самому будинку підключення абонентів проводится "звитою" парою. Це дозволяє надати доступ до мережі Інтернет на швидкості до 1 Гб/с.

За технологією PON/EPON/GPON. Зазвичай такий тип підключення до мережі Інтернет використовується в приватному секторі, або сільській місцевості. Підключення проводиться від центрального вузла ГК "Радіонет", по оптичним каналам зв’язку, В будинку абонента встановлюється абонентський термінал ONU

Завдяки такому терміналу оптичний сигнал перетворюється в електричні імпульси, необхідні для функціонування домашнього обладнання - комп’ютерів, WiFi-роутерів, тощо. Такий тип підключення дає можливість працювати в мережі Інтернет на швідкості до 1 Гб/с

За технологією WiFi. Даний тип підключення використовується в місцевості з малою щільністю населення або в важкодоступній місцевості.

У абонента встановлюється абонентська станція WiFi. Завдяки сучасним технологіям абонентська станція дозволяє отримати швидкість доступу до мережі Інтернет до 100 Мб/с. Нажаль з збільшенням відстані від  центрального вузла зв’язку ГК "Радіонет" збільшується вартість клієнтського обладнання.
Також для функціонування мереж даного класу необхідна вимога - зона прямої видимості між обладнанням.
 

Форма замовлення

Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле Хибне поле
Обов'язкове поле

  

Група компаній "Радіонет" ©
Інтернет та телебачення у Вінниці.
Розробка сайту «Webhit»
Дизайн-макет «IMA SII-biz»